• Voetbal in Groningen sinds 1948

  • Met trots groen wit

  • Sportpark het Noorden

  • Winnaar TOTO Voetbal Inside

Wedstrijd
Uitslagen
Trainingen
VS
  • dag
    21/09/2018
    19:00 uur
    Potetos 1
    De Heracliden 1
  • dag
    21/09/2018
    19:55 uur
    LTC 5
    Potetos 7
  • dag
    21/09/2018
    21:00 uur
    Futsal Frisia 3
    Potetos 17
  • dag
    21/09/2018
    21:25 uur
    Exstudiantes Groningen 13
    Potetos 9
  • dag
    21/09/2018
    21:30 uur
    Potetos 8
    Madjoe 4
  • dag
    21/09/2018
    22:00 uur
    Potetos 3
    Exstudiantes Groningen 4
  • dag
    21/09/2018
    22:00 uur
    TLC 3
    Potetos 13
  • dag
    22/09/2018
    08:45 uur
    Potetos JO10-2
    De Heracliden JO10-2
  • dag
    22/09/2018
    08:45 uur
    Potetos JO9-1
    Winsum JO9-2G
  • dag
    22/09/2018
    09:00 uur
    Lycurgus JO8-3
    Potetos JO8-1
  • dag
    22/09/2018
    10:00 uur
    Potetos JO13-1
    Gruno JO13-1
  • dag
    22/09/2018
    10:00 uur
    Potetos JO11-1
    GRC Groningen JO11-3
  • dag
    22/09/2018
    10:30 uur
    Helpman JO15-2
    Potetos JO15-1
  • dag
    22/09/2018
    10:30 uur
    Zuidhorn JO10-1
    Potetos JO10-1
  • dag
    22/09/2018
    11:55 uur
    Oranje Nassau 5
    Potetos 2
  • dag
    22/09/2018
    12:00 uur
    Potetos 5
    Potetos 6
  • dag
    22/09/2018
    14:30 uur
    Potetos 3
    DIO Groningen 3
  • dag
    22/09/2018
    14:30 uur
    Potetos 4
    SGV 1
  • dag
    22/09/2018
    15:00 uur
    Groninger Boys 1
    Potetos 1
  • dag
    24/09/2018
    20:00 uur
    ACV 5
    Potetos 11
  • dag
    24/09/2018
    21:00 uur
    Potetos 9
    GDVV Martinistad 1
  • dag
    24/09/2018
    21:00 uur
    REUZ 5
    Potetos 6
  • dag
    25/09/2018
    21:30 uur
    Madjoe 11
    Potetos 16
  • dag
    26/09/2018
    21:00 uur
    Oranje Nassau 1
    Potetos 4
  • dag
    26/09/2018
    21:00 uur
    Xing Futsal 1
    Potetos 15
  • dag
    26/09/2018
    22:00 uur
    Potetos 2
    Futsal Frisia 3
  • dag
    27/09/2018
    20:30 uur
    Potetos 7
    Xing Futsal 2
Datum Wedstrijd Uitslag
14-09 Potetos 10 - Futsal Dragten 8 3 - 2
14-09 Roden 3 - Potetos 14 7 - 3
14-09 Potetos 35+1 - ACV 35+1 0 - 3
14-09 Amicitia VMC 35+1 - Potetos 35+1 1 - 1
14-09 ACV 6 - Potetos 8 2 - 2
14-09 Potetos 35+1 - Helpman 35+1 1 - 2
14-09 De Heracliden 3 - Potetos 4 3 - 5
14-09 Potetos 5 - Exstudiantes Groningen 14 9 - 0
14-09 Potetos 13 - Real Camaradas 3 3 - 14
14-09 HFC '15 1 - Potetos 16 9 - 4
15-09 Potetos JO9-1 - Oosterparkers JO9-1G 2 - 5
15-09 Potetos JO10-2 - SC Stadspark JO10-1 7 - 4
15-09 Potetos JO11-1 - Mamio JO11-1G 4 - 4
15-09 Potetos JO13-1 - Niekerk JO13-1 7 - 4
15-09 FC LEO JO8-1 - Potetos JO8-1 4 - 6
15-09 Oosterparkers JO15-1 - Potetos JO15-1 5 - 4
15-09 Potetos 2 - The Knickerbockers 18 7 - 3
15-09 Roden JO10-1 - Potetos JO10-1 6 - 7
15-09 SIOS 1 - Potetos 1 2 - 4
15-09 Lycurgus 4 - Potetos 5 7 - 0
17-09 Potetos 4 - G.S.F.V. Drs. Vijfje 17 17 - 2
17-09 Potetos 16 - ZVV Schattenberg 2 9 - 5
19-09 Potetos 11 - Xing Futsal 1 4 - 8
20-09 NEC Delfzijl JO15-2 - Potetos JO15-1 7 - 6
20-09 Potetos 14 - G.S.F.V. Drs. Vijfje 30 7 - 7
20-09 Potetos 15 - FC Zuidlaren 2 12 - 2
  • Maandag

    20.30 - 22.00

    2a

  • Woensdag

    20.30 - 22.00

    2a

  • Maandag

    20.30 - 22.00

    2b

  • Woensdag

    20.30 - 22.00

    2b

  • Woensdag

    19.15 - 20.30

    2a/2b

  • Woensdag

    19.15 - 20.30

    2a/2b

  • Woensdag

    19.15 - 20.30

    2a/2b

  • Maandag

    18:00 - 19:00

    2B

  • Woensdag

    18:00 - 19:00

    2B

  • Maandag

    18.00 - 19.00

    1A

  • Woensdag

    18.00 - 19.00

    1A

  • Maandag

    17:00 - 18:00

    1A

  • Woensdag

    17:00 - 18:00

    1A

  • Woensdag

    17:00 - 18:00

    1A

  • Woensdag

    16:00 - 17:00

    1A

  • Maandag

    18.00 - 19.00

    2A

  • Woensdag

    18.00 - 19.00

    2A

  • Maandag

    17.00 - 18.00

    2A

  • Woensdag

    17.00 - 18.00

    2A

  • Maandag

    18.00 - 19.00

    1A

  • Woensdag

    18.00 - 19.00

    1A