• Voetbal in Groningen sinds 1948

  • Met trots groen wit

  • Sportpark het Noorden

  • Winnaar TOTO Voetbal Inside

Wedstrijd
Uitslagen
Trainingen
VS
  • dag
    21/09/2020
    20:00 uur
    Potetos 15
    Omlandia 3
  • dag
    21/09/2020
    21:00 uur
    Potetos 9
    Madjoe 5
  • dag
    21/09/2020
    22:00 uur
    Potetos 4
    Futsal Rolde 1
  • dag
    23/09/2020
    21:00 uur
    G.S.F.V. Drs. Vijfje 8
    Potetos 2
  • dag
    23/09/2020
    21:00 uur
    G.S.F.V. Drs. Vijfje 25
    Potetos 12
  • dag
    25/09/2020
    19:00 uur
    Potetos 17
    Potetos 5
  • dag
    25/09/2020
    19:00 uur
    Potetos 10
    DVC Appingedam 3
  • dag
    25/09/2020
    19:00 uur
    HFC '15 3
    Potetos 16
  • dag
    25/09/2020
    19:00 uur
    Asser Boys 1
    Potetos 11
  • dag
    25/09/2020
    20:00 uur
    Potetos 18
    SV Bedum 7
  • dag
    25/09/2020
    20:00 uur
    SV Bedum 35+1
    Potetos 35+1
  • dag
    25/09/2020
    20:00 uur
    Actief 35+2
    Potetos 35+2
  • dag
    25/09/2020
    20:30 uur
    Potetos 35+1
    Lycurgus 35+1
  • dag
    25/09/2020
    20:30 uur
    Potetos 35+2
    Gorecht 35+2
  • dag
    25/09/2020
    21:00 uur
    Futsal Nieuw Buinen 1
    Potetos 1
  • dag
    25/09/2020
    21:00 uur
    Gruno 35+1
    Potetos 35+1
  • dag
    25/09/2020
    21:00 uur
    Fc. Grootegast 35+1
    Potetos 35+2
  • dag
    25/09/2020
    21:30 uur
    Potetos 35+1
    Groninger Boys 35+1
  • dag
    25/09/2020
    21:30 uur
    Potetos 35+2
    Grijpskerk 35+1
  • dag
    25/09/2020
    21:30 uur
    Annen 1
    Potetos 3
  • dag
    25/09/2020
    22:00 uur
    G.S.F.V. Drs. Vijfje 31
    Potetos 6
  • dag
    26/09/2020
    08:30 uur
    Be Quick 1887 JO10-5
    Potetos JO10-1
  • dag
    26/09/2020
    08:30 uur
    FC Lewenborg JO9-3
    Potetos JO9-1
  • dag
    26/09/2020
    10:00 uur
    Potetos JO12-1
    DVC Appingedam JO12-1
  • dag
    26/09/2020
    10:00 uur
    Potetos JO13-1
    VVK JO13-1
  • dag
    26/09/2020
    11:00 uur
    GVAV-Rapiditas JO11-2
    Potetos JO11-1
  • dag
    26/09/2020
    12:00 uur
    Potetos 3
    Lycurgus 4
  • dag
    26/09/2020
    12:30 uur
    SV Bedum 3
    Potetos 2
  • dag
    26/09/2020
    14:30 uur
    Potetos 6
    ACV 9
  • dag
    26/09/2020
    14:30 uur
    Noordpool-U.F.C.
    Potetos
  • dag
    26/09/2020
    16:30 uur
    Potetos 5
    Lycurgus 13
  • dag
    26/09/2020
    17:00 uur
    The Knickerbockers 12
    Potetos 4
Datum Wedstrijd Uitslag
14-09 REUZ 4 - Potetos 7 7 - 1
14-09 Potetos 2 - Gieten 2 3 - 8
16-09 G.S.F.V. Drs. Vijfje 26 - Potetos 9 6 - 3
17-09 Potetos 11 - Oranje Nassau 1 5 - 1
17-09 Potetos 7 - G.S.F.V. Drs. Vijfje 19 7 - 2
18-09 Potetos 5 - Madjoe 10 7 - 2
18-09 Smilde'94 1 - Potetos 4 4 - 8
18-09 G.S.F.V. Drs. Vijfje 32 - Potetos 18 7 - 5
18-09 Madjoe 8 - Potetos 15 7 - 3
18-09 Potetos 17 - Fc. Grootegast 1 1 - 4
18-09 Potetos 16 - HFC '15 3 4 - 7
18-09 G.S.F.V. Drs. Vijfje 30 - Potetos 8 2 - 19
18-09 Potetos 1 - Real Camaradas 3 5 - 5
18-09 Potetos 14 - G.S.F.V. Drs. Vijfje 40 4 - 5
18-09 Exstudiantes Groningen 5 - Potetos 3 6 - 2
18-09 G.S.F.V. Drs. Vijfje 36 - Potetos 13 5 - 5
19-09 Potetos JO11-1 - VVK JO11-1 8 - 0
19-09 De Heracliden JO13-1 - Potetos JO13-1 8 - 1
19-09 Lycurgus JO12-2G - Potetos JO12-1 3 - 4
19-09 VVK 6 - Potetos 6 4 - 3
19-09 Potetos - De Fivel 0 - 4
19-09 SV Bedum 4 - Potetos 3 1 - 1
19-09 ACV 9 - Potetos 5 6 - 4
  • Maandag

    20.00 - 21.30

    2A

  • Woensdag

    20.30 - 22.00

    2A

  • Maandag

    20.30 - 22.00

    2B

  • Woensdag

    20.30 - 22.00

    2B

  • Maandag

    20.30 - 22.00

    1A

  • Woensdag

    20.30 - 22.00

    3A

  • Woensdag

    19.00 - 20.30

    2B

  • Maandag

    20.45 - 22.15

    1B

  • Woensdag

    20.30 - 22.00

    3B

  • Woensdag

    19.00 - 20.30

    2A

  • Maandag

    17:00 - 18:00

    2B

  • Woensdag

    17:00 - 18:00

    2B

  • Maandag

    18.00 - 19.00

  • Woensdag

    18.00 - 19.00

  • Woensdag

    18:00 - 19:00

    1A

  • Maandag

    18.00 - 19.15

    1B

  • Woensdag

    18.00 - 19.15

    1B

  • Maandag

    18.00 - 19.00

    1A

  • Woensdag

    18.00 - 19.00

    1A