Voor volgend seizoen zijn wij op zoek naar meerdere spelers. Wij hebben een enthousiaste groep 1e elftal spelers die willen presteren maar ook van gezelligheid houden. Ons 1e elftal komt uit in de standaard 5e klasse op zaterdag. Potetos staat bekend om de gemoedelijke sfeer en gezellige avonden. We hebben 6 seniorenteams op de zaterdagmiddag.

Ben jij op zoek en wil je graag alleen of met paar vrienden bij ons voetballen kun je voor meer informatie contact opnemen met Onno Kooy(06-48902176/onnokooy@gmail.com).

Op maandag- en woensdagavond wordt er getraind. In het begin van het seizoen verzorgen wij een gezellige avond voor iedereen die een bijdrage levert aan ons 1e elftal. Tevens hebben we een sponsor gevonden die bij elke overwinning zorgt voor een krat bier.

Hopelijk tot snel!

Onno Kooy

Secretaris vv Potetos