Vandaag stond de lastige uitwedstrijd tegen HFC’15 JO11-2 op papier. HFC heeft 16 punten en wilt Potetos voorbij gaan op de ranglijst. Het zal dan wel goed voor de dag moeten komen tegen het sterke Potetos. Met 7 punten uit de laatste 3 wedstrijden doet de ploeg van trainer Frank en leider Richard het uitstekend.

Verslag van een ouder:

De eerste helft is Potetos nog niet wakker. De ploeg laat de tegenstander in hun eigen spel komen. Het wacht af en gaat niet overtuigend genoeg de duels in. Het komt ook op een 1-0 achterstand. Na het coach moment gaat Potetos beter spelen. Richard heeft zijn mannen duidelijk opgepept. Voor rust maakt het nog de gelijkmaker door een doelpunt van Abou (1-1).

Na de rust stelt Potetos orde op zaken. Het geeft niks weg en vind vaak het doel van de tegenstander. Uiteindelijk weet Potetos nog 3 keer te scoren door doelpunten van Mathias en Abou. Eindstand 1-4.

Potetos stijgt hierdoor naar de derde plek.

Komende woensdag speelt het thuis tegen Helpman. Kan Potetos de derde plek behouden? De aftrap is om 18.00 uur!