Wilfred Genee wint de TOTO voor V.V. Potetos

Bij Voetbal Inside wordt er al een paar jaar de TOTO gespeeld. De drie heren (Wilfred Genee, René van der Gijp en Johan Derksen) spelen voor een sportief doel. Wilfred speelde voor V.V. Potetos. Elke speelronde mogen de heren verschillende wedstrijden aangeven wie er wint of gelijk speelt. Per goed gekozen wedstrijd krijg je punten. Wie er aan het einde van de rit de meeste punten heeft wint. Het bedrag wordt verdubbeld en gegeven aan het sportieve doel.

Maandag avond mocht onze voorzitter, Titus Akkermans, de prijs in ontvangst nemen. Een bedrag van 3207,20 euro!! “Wij zijn hier ontzettend blij mee. Er is na de brand veel gebeurd. Wij hebben een hele leuke en bloeiende club. Dit bedrag kunnen wij ontzettend goed gebruiken.” Aldus Titus. Het bestuur gaat kijken waar dit bedrag aan wordt besteed. Dit geeft ons als club veel moed!

Dit bericht heeft ook het Dagblad van het Noorden bereikt:

http://www.dvhn.nl/groningen/Wilfred-Genee-wint-3.200-euro-voor-Groningse-voetbalclub-V.v.-Potetos-23163543.html